Najpiekniejsza plaża
i zachody słońca

Zamieszkaj w Jastrzębiej Górze

Jastrzębia Góra

Idealna lokalizacja

Usytuowanie inwestycji w odległości 250m od morza a jednocześnie w sercu Jastrzębiej Góry pozwala na jednoczesne korzystanie z kąpieli słonecznych na plaży jak i szybkie przemieszczanie się w celach konsumpcji w pobliskich restauracjach serwujących wykwintne dania kuchni kaszubskiej. Dla spragnionych zabaw dzieci w sąsiedztwie inwestycji znajduje się Aquapark Primavera oferujący szeroką gamę atrakcji.

wakacje nad Bałtykiem

Wyjątkowe plaże

Ostatnimi czasy władze zainwestowały ogromne środki w refulację plaż Jastrzębiej Góry co spowodowało że są one obecnie najszersze nad całym Bałtykiem. Dodatkowo z klifu rozciągają się przepiękne widoki w kierunku wschodnim jak zachodnim tworząc wspaniałą panoramę do wykonywania zdjęć.

wakacyjne atrakcje

Sporty wodne

Ukształtowanie dna Bałtyku w okolicach Jastrzębiej Góry powoduje powstawanie w tym miejscu wysokich fal powodując atrakcyjność tego obszaru dla osób uprawiających surfing a także jego inne odmiany wind i kitesurfing.

udogodnienia

Atrakcje okolicy

Położenie apartamentów VENTIS stwarza ogromne możliwości do korzystania z pobliskich atrakcji jak Jastrzębski Klif, Lisi Jar, Latarnia morska w Rozewiu, Łebski Źleb, Muzeum Figur Woskowych a także zapewnia dostęp do nadbałtyckiego szlaku rowerowego R10.

Plaża

Plaża

szeroka i piaszczysta
Fale

Fale

dla surferów i kitesurferów
Dom Whisky

Dom Whisky

promenada ze sklepami
Dzika Natura

Dzika Natura

Lisi Jar
Spa i relaks

Spa i relaks

Hotel Astor
Aquapark

Aquapark

Primavera
Restauracje

Restauracje

nadmorskie jedzenie
Tenis i sport

Tenis i sport

korty hotelowe