Apartamenty
z prywatnym basenem

Miejscem na relaks, klubem fittnes i spa

Wyszukaj apartamenty
Wolne:
27 apartamenty
Metraże:
22,23 m2 - 54 m2
Miejsca parkingowe:
49 podziemne
WYBIERZ

Apartamenty Ventis

Ventis apartamenty to niezwykła inwestycja usytuowana w sercu Jastrzębiej Góry nieopodal przepięknej szerokiej plaży najdalej wysuniętego przylądka Polski. Inspiracją projektu była bryza morska i fale które w Jastrzębiej Górze osiągają szczytowe rozmiary powodując rewelacyjne warunki do uprawiania surfingu oraz ich odmian wind i kitesurfingu. Inwestycja VENTIS to obiekt w kształcie litery Y który powoduje doskonałe doświetlenie i nasłonecznienie każdego z apartamentów. Zaprojektowana w budynku strefa wypoczynku zapewnia miłe spędzenie czasu dla Naszych maluchów nie zapominając o rodzicach mogących korzystać z odprężającego klubu fittnes i sauny fińskiej.

Wyjątkowy obiekt

Nowoczesny design

Ventis to wyróżniający się obiekt na wybrzeżu czerpiący wzorce z nowoczesnej architektury, swoim kształtem, funkcjonalnością jak i zastosowanymi szlachetnymi materiałami w całości tworzy obiekt wyjątkowym. Architekt dbając o każdy szczegół spowodował, że mieszkańcy będą czuć się w nim komfortowo a przyjeżdżając niekiedy z dalekich zakątków kraju na morski wypoczynek będą mogli korzystać z największych pokładów jodu wychodząc na przestrzenne tarasy.

Słoneczna prywatna plaża

Letni basen z podgrzewaną wodą

W okresie wiosenno, letnio – jesiennym dla Naszych mieszkańców zaprojektowano duży podgrzewany basen zewnętrzny z tarasem zapewniający komfortowe warunki do kąpieli jak i relaksu.

udogodnienia

Komfort wypoczynku

Przemyślane funkcje i udogodnienia oferowane w danej inwestycji sprzyjają spędzaniu czasu o każdej porze roku.

Klimatyzacja

Klimatyzacja

klimatyzatory naścienne
Ogrzewanie

Ogrzewanie

podłogowe
Basen

Basen

z podgrzewana wodą
Windy

Windy

od poziomu garażu
SPA

SPA

sauna i fittnes club
Fotowoltaika

Fotowoltaika

panele fotowoltaiczne
Parking

Parking

naziemny i podziemny
Snack Bar

Snack Bar

na parterze budynku